O nas słów kilka

Tworzymy i wspieramy inicjatywy pozwalające rozwijać się na nowym mediom, technologii i przedsiębiorczości.

#Startupy #WarmiaMazury :)

Więcej o informacji nas

Bądź na bieżąco
– informacje o wydarzeniach
– ciekawostki technologiczne i regionalne
– ogłoszenia o pracę


Nie częściej niż co 2 tygodnie.


 

Najbliższe spotkania:

Finał KICkoff Competiton! 14 startupów powalczy o nagrodę

Dodano: 02.09.16 | Autor: Marcin Wójcik

Finał KICkoff Competition – największe spotkanie branży energii odnawialnej w Warszawie. 14 najlepszych start-upów z 7 państw Europy Środkowo-Wschodniej przyjeżdża do Warszawy, by walczyć o 10 000 EUR, mentoring i w rezultacie – rozwój europejskiego rynku energii odnawialnej.

unnamed (1)

20 września w Warszawie odbędą się finały europejskiego konkursu KICkoff, kierowanego do start-upów działających na rynku energii odnawialnej. 14 zwycięskich, wyłonionych w półfinałach zespołów z Estonii, Litwy, Polski, Węgier, Chorwacji, Bułgarii i Grecji, przyjedzie do stolicy naszego kraju, by walczyć o dofinansowanie oraz szansę dołączenia do programu akceleracyjnego KIC InnoEnergy Highway. To niepowtarzalna okazja do networkingu i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kto pojawi się na wydarzeniu?

 

Gala finałowa to okazja do spotkania czołowych graczy rynku energetycznego w jednym miejscu. Wśród prelegentów wydarzenia znaleźli się m.in. Jason Saltzman, amerykański przedsiębiorca, twórca Alley NYC, oraz Paul Papadimitriou, znany na całym świecie ekspert w dziedzinie nowych technologii oraz założyciel Intelligencr. – To wydarzenie jest miejscem spotkań dla kreatywnych umysłów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które działają na rzecz zrównoważonego rozwoju w przemyśle energetycznym. To świetna okazja, aby wspólnie wymienić się pomysłami, spotkać potencjalnych inwestorów i przekształcić innowacje w handlowe realia – mówi Christo Balinow, Business Development Manager na Amerykę Północnocną, Europę Środkowo-Wschodnią i Bliski Wschodu, KIC InnoEnergy. – KIC InnoEnergy mobilizuje branżę energii odnawialnej, by wspólnie działała na rzecz wdrażania nowych pomysłów.

 

Podczas wieczornej imprezy odbędzie się ceremonia wręczenia nagród, podczas której wyróżnieni zostaną najlepsi wynalazcy, start-upy oraz przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Na zwycięzcę czeka nagroda główna czyli 10 000 EUR, drugie miejsce honorowane jest kwotą 5 000 EUR, a trzecie 3 000 EUR.

 

Finaliści otrzymają również możliwość konsultacji biznesowych, profesjonalnej oceny swojego pomysłu i szansę, aby dostać się do akceleratora KIC InnoEnergy Highway®, który zapewnia wsparcie inwestycyjne w wysokości do € 150.000. Lista finalistów znajduje się na stronie wydarzenia. Udział w finale jest darmowy, lecz liczba miejsc jest ograniczona do 250. Aby znaleźć się w gronie uczestników wystarczy zarejestrować się przez formularz rejestracyjny.

 

Olcamp jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*