O nas słów kilka

Tworzymy i wspieramy inicjatywy pozwalające rozwijać się na nowym mediom, technologii i przedsiębiorczości.

#Startupy #WarmiaMazury :)

Więcej o informacji nas

Bądź na bieżąco
– informacje o wydarzeniach
– ciekawostki technologiczne i regionalne
– ogłoszenia o pracę


Nie częściej niż co 2 tygodnie.


 

Najbliższe spotkania:

01.06.2019 - Studenckie Dni Innowacji

12.06.2019 - Startup Fuckups #5

02.07.2019 - Startup Weekend Olsztyn WrapUp Party

HugeThing po raz trzeci!

Dodano: 27.09.16 | Autor: Paweł Harajda

HugeThing.vc

Do 16 października start-upy mogą aplikować do programu HugeThing.vc powered by Aviva

 

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji HugeThing.vc – miesięcznego programu, którego trzecia z kolei edycja realizowana jest przy ścisłej współpracy z grupą ubezpieczeniową Aviva.

 

Program kierowany jest do twórców projektów biznesowych z Polski i regionu CEE, którzy tworzą rozwiązania biznesowe wpisujące się w jeden z 4 obszarów: produkt i dystrybucja, komunikacja i obsługa klienta, szkodowość i roszczenia oraz rozwój organizacji. Udział w programie to szansa na współpracę z czołową firmą ubezpieczeniową w Polsce i w Europie. Rekrutacja trwa do 16 października.

 

Dla kogo jest Huge Thing?

Dla zdeterminowanych i chętnych do pracy zespołów z Polski oraz regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które rozwijają projekty z potencjałem globalnym. Poszukujemy zespołów, które dodatkowo mają MVP (Minimum Viable Product) czyli pierwszą wersję produktu lub usługi, która posiada kluczowe funkcjonalności.

 

Równie istotne jest także działanie w jednym z 4 obszarów, w ramach których Aviva poszukuje rozwiązań, tak, by jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom swoich klientów. Są to: produkt i dystrybucja (m.in. narzędzia i rozwiązania wspierające pracę doradców finansowych oraz aplikacje mobilne tworzące dodatkową wartość dla klientów), komunikacja i obsługa klienta (m.in. cyfrowa komunikacja na linii ubezpieczyciel – klient oraz narzędzia wspierające analitykę predyktywną), likwidacja szkód i wypłata świadczeń (m.in. narzędzia do uproszczonej likwidacji szkód majątkowych oraz komunikacyjnych) oraz rozwój organizacji (m.in. narzędzia wspierające procesy selekcji i rekrutacji pracowników).

 

Szczegółowy opis obszarów znajduje się na stronie internetowej programu. http://hugething.vc/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*