O nas słów kilka

Tworzymy i wspieramy inicjatywy pozwalające rozwijać się na nowym mediom, technologii i przedsiębiorczości.

#Startupy #WarmiaMazury :)

Więcej o informacji nas

Bądź na bieżąco
– informacje o wydarzeniach
– ciekawostki technologiczne i regionalne
– ogłoszenia o pracę


Nie częściej niż co 2 tygodnie.


 

Najbliższe spotkania:

7-9.07 - Startup Weekend Olsztyn #3 B2B

KICkoff Competition: konkurs dla start-upów z zakresu energii odnawialnej

Dodano: 07.06.16 | Autor: Marcin Wójcik

Świat potrzebuje nowych rozwiązań energetycznych, a młodzi przedsiębiorcy mają energię, by je tworzyć. Jeśli masz pomysł biznesowy związany z energią odnawialną, zgłoś się do międzynarodowego konkursu KICkoff Competition 2016, dzięki któremu możesz wygrać finansowanie swojego biznesu w wysokości do 150 000 Euro oraz wprowadzić swój przełomowy pomysł w życie!

 

cover facebook

 

KICkoff Competition: dla tych, którzy mają energię, by zmieniać świat!

 

Energetyczne pomysły i silne wsparcie – to wyznaczniki KICkoff Competition ogłoszonego przez KIC InnoEnergy’s . KIC InnoEnergy to europejska firma promująca innowacje, przedsiębiorczość oraz edukację z zakresu rozwiązań energetycznych. KICkoff Competition to z kolei konkurs na pomysł biznesowy, który ma na celu promowanie ducha przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz wybór najlepszych pomysłów, mających szansę na przyspieszenie rozwoju europejskiego rynku energii odnawialnej.

 

Inwestycje, mentoring i wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia biznesu

 

Mentoring, cenna wiedza, nowe kontakty biznesowe oraz pieniądze na rozpoczęcie i rozkręcenie firmy – to czeka na wszystkich, którzy zgłoszą swój pomysł do konkursu. Jury złożone z najlepszych ekspertów związanych z rynkiem energetycznym wybierze zespoły, które zawalczą o:

 

  • 10 000 Euro za pierwsze, 5 000 Euro za drugie i 3 000 Euro za trzecie miejsce
  • nowe kontakty biznesowe oraz darmowy, profesjonalny mentoring
  • szansę wzięcia udziału w praktycznym warsztacie podczas  Boot Campu
  • najlepszy zespół otrzyma ofertę dołączenia do programu KIC InnoEnergy Highway®, gdzie będzie miał dostęp do wsparcia merytorycznego oraz wsparcia finansowego do wysokości 150 000 Euro.

 

kickoff 2015

 

Jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

 

KIC InnoEnergy ogłosiło właśnie Call for Applications. Jeśli prowadzisz start-up we wczesnej fazie rozwoju lub jesteś przedsiębiorcą i masz innowacyjny pomysł na rozwiązania z zakresu energii odnawialnej – prześlij swoje zgłoszenie do 10 czerwca. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konkursu.

 

Zajrzyjcie też na profile na Facebooku i Twitterze, aby być na bieżąco z aktualnościami. Zachęcamy też do obejrzenia relacji wideo z zeszłorocznej edycji konkursu. W tym roku Ty też możesz być częścią tego wydarzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*