O nas słów kilka

Tworzymy i wspieramy inicjatywy pozwalające rozwijać się na nowym mediom, technologii i przedsiębiorczości.

#Startupy #WarmiaMazury :)

Więcej o informacji nas

Bądź na bieżąco
– informacje o wydarzeniach
– ciekawostki technologiczne i regionalne
– ogłoszenia o pracę


Nie częściej niż co 2 tygodnie.


 

Najbliższe spotkania:

01.06.2019 - Studenckie Dni Innowacji

12.06.2019 - Startup Fuckups #5

02.07.2019 - Startup Weekend Olsztyn WrapUp Party

Rejestracja na infoShare 2017 ruszyła!

Dodano: 25.02.17 | Autor: Paweł Harajda

infoShare 2017 otworzyło rejestrację. Ponad 5000 uczestników, więcej niż 100 prelegentów, 100+ inwestorów, 20 tys. Euro do wygrania w Startup Contest. Każdy startup powinien się pojawić między 17 a 19 maja w Gdańsku na tej największej technologicznej konferencji w regionie CEE! Co możesz tam zrobić?

 

 

Znaleźć swojego inwestora

 

Złap grube ryby, które nadjeżdżają na infoShare z całej Europy. Ponad 100 aniołów biznesu, funduszy inwestycyjnych i korporacji będzie szukać innowacyjnych projektów na różnych etapach rozwoju. Umów się z nimi na indywidualne spotkania. Czy wiesz, że podczas infoShare 2016 70% startupów rozmawiało z inwestorami, a 50% kontynuowało po konferencji?

 

Zgarnąć 20 tys. Euro w gotówce

 

Wystartuj w Startup Contest! Możesz zdobyć 20 tys. Euro w gotówce i nawet do 1 mln Euro w potencjalnych inwestycjach. Przygotujesz się do występu na głównej scenie, będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w Europie i zweryfikujesz swój projekt. Aplikuj do 31.03.

 

Zdobyć wiedzę i inspirację

 

Posłuchaj ponad 120 ekspertów, przedsiębiorców, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i międzynarodowych akceleratorów na 5 scenach. Na scenie Startup będą mówili o niszach, przepowiadali przyszłość i typowali trendy w 5 najbardziej aktualnych obszarach w świecie inwestycji.

Przyjdź na warsztaty.

 

Pokazać swoją markę i projekt

 

Zarezerwuj stand i zaprezentuj swoją markę na expo. Wśród tych 5000 uczestników są twoi nowi klienci, partnerzy a nawet pracownicy. Opowiedz o swoim projekcie i zweryfikuj swoje pomysły. Skorzystaj z biura prasowego i pokaż się mediom.

 

Zaistnieć w społeczności

 

Uczestnicy infoShare twierdzą, że to najlepsze miejsce na networking i budowanie relacji. To się dzieje też poza terenem konferencji – na 4 imprezach z koncertem na żywo, podczas rejsu po zatoce infoShare on the Boat czy porannego biegu po plaży. Do wyboru, do koloru – wystarczy, że zdecydujesz.

 

cover FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*